Apie Mushi Mushi

Grybų auginimas namuose

Labas!

Su tavimi sveikinasi Akvilė ir Deimantė - susivienijusios grybų entuziastės!

Deimantė: Mūsų kelionė į nuostabųjį grybų auginimo pasaulį prasidėjo atskirai. Aš su grybų auginimu susipažinau Prancūzijoje. Ten savanoriavau vienoje eko-stovykloje ir auginau kreivabudes ant kavos gamybos atliekų. 

Akvilė: Aš savo grybų auginimo kelionę pradėjau užsiauginus pirmąsias kreivabudes tiesiog savo bute Kopenhagoje, o grįžus į Lietuvą grybų auginimo eksperimentus perkėliau į tėvų rūsį. Lankydama Deimantę Prancūzijoje, negalėjau patikėti, kokio dydžio ir grožio kreivabudes jie augina, todėl pasiūliau Deimantei kartu kurti grybų ūkį Vilniuje.

Deimantė: Taip mes ir atsidurėme Lietuvoje ir įkūrėme savo kreivabudžių ūkį sostinėje. Užtruko ilgai, kol atradom geriausią būdą kultivuoti grybus savo ūkyje, tačiau nenuleidom rankų ir pagaliau galėjom vilniečiams pasiūlyti šviežių ir gardžių kreivabudžių.

Akvilė: Beauginant grybus ir dalinantis savo patirtimi socialinėse medijose pastebėjom, kad žmonėms buvo įdomus pats grybų auginimo procesas. Taip kilo idėja sukurti grybų auginimo rinkinius, kurie leistų žmonėms patiems patirti grybų auginimo magiją!

Deimantė: Nuo to laiko dalintis grybų auginimo patirtimi tapo mūsų misija! 

Jei ieškai naujos veiklos, skonių, įdomios dovanos ar tiesiog nori būti arčiau gamtos, nedvejok ir pasinerk į žaismingą grybų auginimo nuotykį!

Mūsų produktai